خانه محصولات کاربری سبد خرید0

گارانتی در گوگرد ویپ

ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی مادام العمر

به اطلاع می رساند در حال حاضر دستگاه های ویپ، جویس و لوازم دیگر این حوزه نمایندگی های خدماتی و قطعه فروش در کشور ما ندارند و گارانتی آن ها تنها بین المللی و در کشورهای اعلام شده در سایت های سازنده شان است (در صورت دسترسی به خارج از کشور می توانید از آن بهره مند گردید) از این رو باید به اطلاع برسانیم گوگرد نیز هیچ گونه گارانتی به غیر از سلامت فیزیکی و اصالت کالا ندارد روی فروش دستگاه، لوازم جانبی و سالت و جویس ندارد.

تمام کالاهای عرضه شده در گوگرد تا قبل از باز شدن پلمپ تا ۳ روز در گوگرد قابل مرجوع است اما بعد از آن این امکان از مشتری سلب می شود.
جهت استفاده از خدمات مرجوع تا ۳ روز حداکثر تا ۳ ساعت پس از تحویل شدن کالا می بایست مرجوع را به اطلاع پشتیبانی برسانید
.

لازم به ذکر است این رویه در کل کشور و تمامی فروشندگان به همین شکل است اما شاید شما ندانید!
اما چرا گارانتی نداریم؟ دستگاه های ویپ دارای گستردگی بالایی هستند اما متاسفانه به دلیل قیمت کم آنها توجیه اقتصادی برای تعمیرکاران ندارد همچنین قطعات آن نیز به سختی تامین می شود یا حتی بهتر است بگوییم در برخی موارد هرگز تامین نمی شوند و این ها مسايلی است که باعث شده گارانتی این محصولات غیر ممکن به نظر برسد.

اما به شما اطمینان می دهیم اگر دستورالعمل های دستگاه را بخوانید و اصولی از آن استفاده نماید دستگاه شما تا سالیان بدون مشکل خاصی کار خواهند کرد.

دستگاه های ویپ معمولا ریزش دارند و این خاصیت آنهاست که البته در مدل های جدیدتر تا حد زیادی این ریزش کمتر مشاهده می شود…
لطفا مقاله ی زیر را قبل از باز کردن دستگاه مطالعه نماید.

×