خانه محصولات کاربری سبد خرید0
نحوه ریختن جویس در ویپ

نحوه ریختن جویس در ویپ

ویپینگ می‌تواند یک راه سرگرم‌کننده و کاهش‌دهنده استرس برای سیگار کشیدن بدون وارد کردن مواد شیمیایی سمی به بدن باشد. با این حال، ویپ‌ها بخش های زیادی دارند که ممکن است اولین تجربه پر کردن شما را گیج کننده سازد. دستگاه شما چه از بالا پر شود و چه از پایین، باید ویپتان را برای پر کردن از هم باز کنید. چند قطره از جویس را مستقیماً روی کویل بریزید، مخزن خود را پر کنید و بعد آماده کام گرفتن هستید.

روش 1: پر کردن ویپ از بالا

1. مخزن ویپ را جدا کنید. پایه جریان هوا را که در پایین دستگاه قرار دارد باز کنید و کویل را بیرون بیاورید. فعلاً مخزن، کانکتور بالا و لبی را از هم باز نکنید.

  • اگر می‌خواهید طعم جویستان را عوض کنید، قبل از پر کردن دوباره مخزن، آن را تمیز نمایید.

2. یک قطره از جویس را روی هر سوراخ پنبه کویل بریزید. بطری جویس شما باید دارای یک قطره‌چکان باشد. قسمت بالایی را باز کرده و قطره‌چکان را با مایع ویپ خود پر کنید. سپس کویل را به صورت افقی بین انگشت شست و اشاره خود نگه دارید و یک قطره از جویس را روی هر سوراخ پنبه روی کویل بریزید.

  • احتمالاً حدود 6 سوراخ هست که باید رویشان قطره بریزید.
  • به این کار آماده‌سازی کویل می‌گویند و عمر آن را افزایش می‌دهد.

3. مخزن را تا خط مشخص شده با جویس پر کنید. کانکتور بالا را از مخزن باز کنید تا نقاط دسترسی جویس مشخص شود. سپس قطره‌چکان بطریتان را به سمت داخل مخزن نگه دارید. جویس را درون آن بچکانید تا این‌که به علامت افقی کنار مخزن برسد که نشان‌دهنده پر بودن آن است.

  • مراقب باشید که مایع، وارد لوله مرکزی مخزن نشود، زیرا این لوله راه هوایی است. ریختن تصادفی مایع در این لوله ممکن است باعث شود که جویس را به شکل مایع آن استنشاق کنید.

4. دستگاهتان را ببندید. بعد از آن‌که مخزن را پر کردید، کانکتور بالا و لبی را دوباره بپیچید. سپس، کویل را سر جای خود قرار داده و پایه را دوباره ببندید تا ویپتان کاملاً جمع شود.

5. قبل از استفاده از دستگاه 2-3 دقیقه صبر کنید. پس از آن‌که همه قطعات را دوباره سر جایشان گذاشتید، 2-3 دقیقه اجازه دهید تا کویل اشباع شود. بعد از آن دستگاه آماده ویپینگ است.

روش 2: پر کردن ویپ از پایین

1. کویل را از پایین بیرون بیاورید. قطعه فلزی پایین دستگاه را باز کرده و آن را کنار بگذارید. سپس، کویل را از داخل مخزن خارج کنید.

  • اگر می‌خواهید طعم جویستان را تغییر دهید همین‌جا مخزنتان را تمیز کنید.

2. یک قطره از جویس را داخل کویل بریزید و کویل را به ویپ وصل کنید. بعد از آن‌که کویل را بیرون آوردید، با قطره‌چکان بطری جویس یا درِ آن 1 یا 2 قطره از جویس را داخل کویل بریزید.

3. مخزن را با جویس پر کنید. برای دسترسی به مخزن، تمام زیره فلزی دستگاه را باز کنید. قسمت قطره‌چکان بطری را در داخل مخزن قرار دهید. آن را چند بار پر کرده و داخل مخزن خالی کنید تا جویس به خط ماکسیمم برسد.

4. دستگاه را دوباره جمع کنید. پس از پر کردن مخزن، کویل را به جای خود برگردانید. سپس قسمت زیرین را دوباره ببندید. اکنون دستگاه شما باید کاملاً سرهم شده باشد.

5. قبل از شروع ویپینگ 2-3 دقیقه صبر کنید. قبل از استفاده از دستگاه، کویل چند دقیقه نیاز دارد تا اشباع شود. دو سه دقیقه صبر کنید سپس شروع به ویپینگ کنید.

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×