خانه محصولات کاربری سبد خرید0
مسابقه برند ویپرسو

برند ویپرسو مسابقه ای برای طراحی XROS 3 NANO برگذار می کند

برند ویپرسو (Vaporesso)، یک برند پیشرو در تولید دستگاه‌های ویپ در جهان، قرار است آخرین کمپین نوآوری برند خود را با نام «اکنون با نوآوری سرگرم شوید – مسابقه طراحی خلاقانه درخشان ویپرسو» راه‌اندازی کند. این رویداد که از 15 آوریل تا 15 سپتامبر برگزار می‌شود، با ترکیب آخرین محصول خود یعنی XROS 3 NANO با یک پلتفرم نوآورانه طراحی منحصربه‌فرد، DNA نوآوری شرکت را برجسته می‌کند و به مشتریان اجازه می‌دهد نقشی کلیدی در ایجاد آینده ویپینگ ایفا کنند. محصولات برند ویپرسو را از تنها نمایندگی این شرکت در ایران یعنی فروشگاه آنلاین گوگرد خریداری کنید.

شرکت ویپرسو به‌عنوان بخشی از تمرکز خود بر نوآوری، موضوع جدیدی را برای سال 2023 اتخاذ کرده است – یک‌باره نوآوری کنید – و متعهد است که بدون ترس به دنبال نوآوری و عبور از مرزها در همه زمینه‌های طراحی و بهینه‌سازی تجربه کاربر باشد  که به ویپرسو اجازه می‌دهد تا بر سه ارزش اصلی برند خود – نوآوری، قابلیت اطمینان و سبک – تمرکز کند درحالی‌که همچنان بر تعهد خود یعنی رویکرد چندبعدی نوآوری تأکید دارد.

در جدیدترین کمپین، ویپرسو بر مفهوم «نوآوری نامحدود» تمرکز کرده است. این بدان معنی است که نوآوری ویپرسو به یک بعد محدود نمی‌شود، بلکه شامل ابعاد مختلف مانند محصولات، طراحی، فرهنگ و محیط‌زیست می‌شود. ایدئولوژی شرکت فراتر از ایدئولوژی‌های متعارف است و هدف آن کامل سازی، و پیشرفت زیاد و توانمندسازی به‌منظور ایجاد زیبایی بی‌نهایت برای جهان است.

با چنین فلسفه نوآوری، ویپرسو قصد دارد زیبایی نامحدودی را برای جهان ایجاد کند، و کمپین «اکنون با نوآوری سرگرم شوید – مسابقه طراحی خلاقانه درخشان ویپرسو» نمونه‌ای عالی از این امر است، این شرکت از همه مشتریان دعوت می‌کند تا در این مسیر نوآوری به آن‌ها بپیوندند.

در طول کمپین، این شرکت CMF (رنگ، مواد و نتیجه پایانی) محصولات XROS 3 و XROS 3 NANO را به نمایش می‌گذارد و از طراحان ID داخلی، هنرمندان و KOLها دعوت می‌کند تا CMF‌های منحصربه‌فرد برای نمایش بسازند. علاوه بر این، مشتریان این فرصت را خواهند داشت تا در مسابقه سفارشی‌سازی XROS 3 NANO شرکت کنند که می‌توانند طرح‌های خود را برای شانس بردن جوایز هیجان‌انگیز ازجمله iPad Pro، iWatch و Air Pods ارسال کنند. برندگان همچنین این فرصت را خواهند داشت که وارد برنامه حدس blind box شوند و طرح آن‌ها به یک محصول سفارشی blind box  که در سراسر جهان فروخته می‌شود تبدیل شود.

درباره ویپرسو

شرکت ویپرسو در سال 2015 ایجاد شد و به ایجاد دنیایی بدون از دود و درعین‌حال افزایش کیفیت زندگی برای کاربران خود اختصاص‌یافته است. شرکت ویپرسو بر اساس نوآوری مستمر، کنترل کیفیت دقیق و تعهد قابل‌توجه ، محصولاتی را ایجاد می‌کند که می‌توانند با تمام سطوح و سبک‌های ویپر مطابقت داشته باشند. برای بررسی برند ویپرسو مطلب ما در بلاگ گوگرد را مطالعه کنید.

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×