خانه محصولات کاربری سبد خرید0
بهترین تانک های ویپ بدون نشتی

بهترین تانک های ویپ بدون نشتی

10 تا از بهترین مخزن‌‌های ویپ که نشت نمی‌کنند. چگونه از نشت مخزن‌‌های ویپ جلوگیری کنیم؟

مخازن ویپ یا تانک یکی از اجزای ضروری تجهیزات ویپ هستند. اگر اهل ویپینگ هستید پس به یک مخزن ویپ نیاز دارید. اما گاهی اوقات، مخازن ویپ ممکن است نشت کند و باعث خراب شدن یا حتی آسیب رساندن به دستگاه شما شود.

خوشبختانه، مخازن ویپی وجود دارند که نشتی ندارند، ما لیستی از بهترین گزینه‌های مخزن ویپ (تانک) بدون نشتی را برای هر کسی که می‌خواهد بدون دردسر وارد ویپینگ شود، گردآوری کرده‌ایم! همچنین توضیح خواهیم داد که چرا مخازن ویپ در وهله اول ممکن است نشت کنند تا بتوانید اقداماتی را برای جلوگیری از تکرار آن انجام دهید!

چرا مخزن ویپ من نشت می کند؟

قبل از اینکه به بهترین مخازن ویپ ضد نشتی بپردازیم، بیایید نگاهی به برخی از دلایلی که چرا مخزن فعلی شما ممکن است در وهله اول نشتی داشته باشد بیندازیم:

آداپتورهای نوک قطره ای – پس از ویپینگ به مدت طولانی، ممکن است متوجه جمع شدن E-Liquid در اطراف نوک شوید. این رایج است اگر تمایل داشته باشید هنگام استفراغ به مد خود نوک بزنید و سپس E-Juice را در دهان خود بگیرید، متوجه خواهید شد که این اتفاق می افتد. این یک نشت کامل نیست، اما می تواند باقیمانده مایع الکترونیکی را در مکان هایی باقی بگذارد. برداشتن نوک و پاک کردن سریع آن یک راه حل آسان است.

واشرهای شکسته – اگر نشتی در مخزن خود پیدا کردید، حلقه های O و واشر را بررسی کنید تا مطمئن شوید سوراخ یا آسیبی وجود ندارد. اگر هیچ شکاف یا سوراخی روی واشرها یا حلقه‌های اورینگ نمی‌بینید، ممکن است ارزش داشته باشد که به پشت آن‌ها نگاه کنید تا مطمئن شوید که از شکاف داخل مخزن نمی‌آیند. این فقط سایش معمولی در مخازن ویپ است و در طول زمان اتفاق می افتد. اگر متوجه آسیب‌دیدگی حلقه‌های اورینگ و غیره در یک مخزن جدید شدید، با تامین‌کننده تماس بگیرید. اکثر مخازن دارای اورینگ های یدکی در کیت و دستورالعمل هایی در مورد نحوه تعویض آنها برای جلوگیری از نشت در آینده هستند.

پنبه کافی نیست – اگر از RTA استفاده می‌کنید و کویل‌های خود را می‌سازید، احتمالاً می‌دانید که درست کردن کویل‌‌ها گاهی اوقات می‌تواند یک چالش باشد. فتیله بیش از حد، و ممکن است با یک ویپ خشک و بدون طعم مواجه شوید. متأسفانه، فتیله پنبه کافی نیست و با خروج آب از جریان هوا با مشکل نشت مواجه خواهید شد. برخی از RTA ها نسبت به سایرین در مورد فتیله کردن، بهتر هستند. برخی دیگر جریان هوای بالایی دارند، بنابراین نشت آنها تقریبا غیرممکن است. به همین دلیل است که ما برخی از بهترین RTA های ضد نشت را در لیست خود در زیر قرار داده ایم.

نوع E-Liquid – ترکیب یا نسبت VG به PG در e-liquid شما نیز ممکن است در نشت مخزن ویپ شما نقش داشته باشد. VG یک مایع چسبناک به مراتب بیشتر از PG (نازک مانند آب) است. بنابراین ممکن است متوجه شوید که با بخار کردن یک جویس با VG بالا، مخزن شما نشتی ندارد، اما اگر به جویس VG پایین‌تر (محتوای PG بالاتر) بروید، آب میوه به‌طور کلی رقیق‌تر است و به راحتی از شکاف‌های فتیله عبور می‌کند. اگر جویسی با محتوای PG بالا بخار می کنید، فتیله بیشتری ضروری است.

ترک خوردگی شیشه – این ساده ترین مشکل برای تشخیص است، زیرا معمولاً وقتی به مخزن نگاه می کنید و می بینید که نشتی از کجا می آید، آشکار می شود. گاهی اوقات فقط کوچکترین قطره یک مخزن شیشه ای می تواند باعث ترک مویی در شیشه شود که به سختی قابل مشاهده است، اما به اندازه ای است که جویس روی تمام لباس شما بریزد. باز هم این یک راه حل ساده است، زیرا شما فقط باید دستورالعمل های سازنده را برای تعویض لوله شیشه ای دنبال کنید، و بسیاری از آنها با یک یدکی در کیت عرضه می شوند.

بهترین مخازن ساب اهم بدون نشتی

مخزن ساب اهم HorizonTech Sakerz

HorizonTech Sakerz یک مخزن ساب اهم 29.5 میلی متری با حداکثر ظرفیت جویس 5 میلی لیتر و 3.5 میلی لیتر با شیشه مستقیم است. این دارای یک روش نصب کویل پلاگین آسان است که به شما امکان می دهد به سرعت و به راحتی کویل ها را جایگزین کنید.

مخزن ساب اهمSakerz از کویل های جدید Sakerz HorizonTech استفاده می کند. همراه با کویل مش 0.17 Ω 2 در 1 (70 وات) و کویل مش 0.16 Ω (70 وات).

مخزن ساب اهم Horizon Sakerz دارای یک سیستم پرکننده شیاردار با یک پورت پرکننده دوگانه است. همچنین دارای یک جریان هوای دو شیار در بالا و حلقه جریان هوا قابل تنظیم است که نه تنها جریان هوای صاف و طعم شگفت انگیزی را ارائه می دهد که آن را در برابر نشت نیز مقاوم می کند.

چرا این مخزن نشتی ندارد: کویل های جایگزین روی این مخزن بسیار خوب ساخته شده اند. کویل های توری پلاگین کاملاً در مخزن قرار می گیرند و یک مهر و موم قوی ایجاد می کنند و حداکثر طعم را ارائه می دهند. این به همراه طراحی درخشان سیستم جریان هوای بالایی این مخزن را به یک مخزن ضد نشت عالی تبدیل کرده است. اگر به دنبال بهترین ویپ‌هایی هستید که نشتی ندارند، Sakerz یک انتخاب عالی است.

مخرن ساب اهم GeekVape Zeus

نسخه مخزن ساب اهم زئوس دارای همان فناوری جلوگیری از نشتی عالی است که مشابه نسخه RTA دارد. دارای کویل های مش قابل تعویض و دارای 2 بخش مخزن است که ظرفیت مایع الکترونیکی 3.5 یا 5 میلی لیتری را امکان پذیر می کند.

Geekvape Zeus Sub به لطف کویل های مشبک عالی، یک مخزن ویپ ضد نشتی فوق العاده است. کویل 0.4 اهم مش Z1 Geekvapes و کویل مش 0.2 اهم Z2 در کیت موجود است.

چرا این مخزن نشتی ندارد: این مخزن دارای سیستم جریان هوای بالا و پر کردن بالایی است. سرهای کویل کاملاً با پنبه پوشانده شده اند که در آن آب به کویل می رسد. هیچ جریان هوایی از پایین کویل یا مخزن وجود ندارد. جویس فقط از طریق فتیله کویل تغذیه می شود، و یک آب میوه اضافی جایی برای فرار به سمت جریان هوای بالایی ندارد، بنابراین نشتی ندارد. هر جویسی که در محفظه مخزن باقی می ماند در نهایت در حین ویپ به جای نشت از سوراخ های کوچک در مکان های دیگر، مصرف می شود.

یوول کراون V

سری UWell Crown سالهاست که یکی از موفق ترین و محبوب ترین خطوط در مخرن‌‌های ساب اهم بوده است. Crown V از فولاد ضد زنگ و پیرکس ساخته شده است و ظرفیت جویس 5 میلی لیتری را به همراه دارد.

مخزن Crown 5 دارای فناوری خود تمیز کردن ثبت شده است که نشت را کاهش می دهد و فرکانس تمیز کردن کویل ها را کاهش می دهد. طراحی درپوش یک چهارم چرخشی مخزن باعث می‌شود که دوباره پر شود، و درگاه‌های پرکننده دارای یک دریچه سیلیکونی هستند که اطمینان حاصل می‌کند که مایع الکترونیکی نشت نمی‌کند و در جایی که به آن تعلق دارد باقی می‌ماند.

مجموعه کویل‌های Uwell Crown 5 نیز گسترده است و از طراحی سبک Plug’n’Play بهره می‌برد تا همه چیز را تمیز نگه دارد، همچنین ناگفته نماند که همه کویل‌ها طعم و بخار بسیار خوبی ارائه می‌دهند.

نام‌های Uwell و Crown نام‌هایی هستند که می‌توانید در ارائه تجربه‌ای عالی از ویپ به آنها اعتماد کنید و Crown 5 با پیشرفت‌هایی در هر مدل قبلی کامل شده است.

چرا این مخزن نشتی ندارد: این زیر مخزن فوق‌العاده یکی از معدود تانک‌های موجود در لیست ما است که از جریان هوای بالا استفاده نمی‌کند. با این حال، UWell فناوری داخلی را پیاده سازی کرده است که به طور خاص برای جلوگیری از نشت طراحی شده است. جریان هوا همچنین برای کاهش تراکم به همراه یک سیستم خود تمیز شونده طراحی شده است که تجمع و نشت آب را به حداقل می رساند. این باعث می شود هر مایع اضافی در داخل پنبه جذب شود و تمام مود و باتری ویپ شما جریان نداشته باشد.

هورایزن فالکون ۲

HorizonTech Falcon 2 جدیدترین نسخه مخزن فالکون برنده جایزه است. مخزن فالکون 2 به لطف فن کویل های مشبک 0.14 Ω، طعمی شدید و بخار عالی را ارائه می دهد.

فالکون 2 از یک مکانیسم کشویی برای پر کردن ساده برای پر کردن آسان استفاده می کند، در حالی که طراحی کویل فشاری به تغییرات سریع کویل کمک می کند و مهر و موم مقاوم در برابر نشتی را تضمین می کند. فالکون 2 از فولاد ضد زنگ ساخته شده است و دارای ظرفیت مخزن 5.2 میلی لیتری (با شیشه حبابی) است. Horizon Falcon 2 قطعا یکی از بهترین تانک های موجود در بازار است و نباید مشکلات زیادی را در مورد نشت شما ایجاد کند.

چرا این مخزن نشتی ندارد: Falcon 2 مانند مخزن Aspire revvo sub-ohm و غیره طراحی جریان هوای بالایی ضد نشتی ندارد، اما با مهر و موم کویل های پلاگین کار بسیار خوبی انجام می دهد و به طور کلی زیبا می شود. مقاوم در برابر نشتی در حالی که شاهد نشت بسیاری از مخازن ویپ با طراحی جریان هوای پایین هستیم، Falcon 2 در تجربه ما کار بسیار خوبی در به حداقل رساندن مشکلات نشتی انجام می دهد و در عین حال عملکرد عالی جریان هوای پایین را ارائه می دهد.

مخزن ساب اهم GeekVape P

مخزن P Sub-Ohm جدیدترین مخزن بخار ضد ضربه از Geekvape در بازار است. این یک مخزن با ظاهر منحصربفرد است که دارای طراحی کاملاً ضد نشتی است و دارای ظرفیت 5 میلی لیتر جویس است.

Geekvape P Sub-Ohm به عنوان یک مخزن دولایه بادوام توصیف می شود که جریان هوای قابل تنظیم وسط را معرفی می کند که از طریق سه راه هوایی به کویل ها دسترسی پیدا می کند. این طراحی اجازه می دهد تا جریان هوای عالی را برای یک تجربه بخار طعمی صاف فراهم کند.

P Sub-Ohm با کویل های سری GeekVapes Z، با کویل مش 0.2 Ω Z KA1 (70-80 وات) و 0.4 Ω Z KA1 Mesh کویل سازگار است. همچنین دارای 2 نوک قطره ای استاندارد 510 و 810 است.

چرا این مخزن نشتی ندارد: ترکیبی از کنترل جریان هوای بالا به همراه سیستم کویل Z عالی plug-and-play به این معنی است که این مخزن بخار نه تنها راهی برای نشت آب از جریان هوای پایینی ندارد. اما به لطف محفظه ایزوله برای کویل، هنگام تعویض کویل نیز بی نظم است. هنگامی که طراحی منحصر به فرد و جریان هوای قابل تنظیم میانی را اضافه می کنید، مخزن P Sub-Ohm نه تنها یک طراحی ضد نشتی ارائه می دهد، بلکه یک بخار عالی ارائه می دهد.

بهترین مخازن RTA که بدون نشتی

OXVA Arbiter 2 RTA

OXVA ممکن است یک نام نسبتاً جدید در صنعت باشد، اما این امر آنها را متوقف نکرده است، زیرا آنها قبلاً برخی از اتمایزرهای قابل بازسازی شگفت انگیز را تولید کرده اند.

Arbiter 2 RTA یک کویل دوگانه فوق العاده چشمگیر RTA است که از ساخت کویل تکی و دوتایی پشتیبانی می کند. این دستگاه دارای یک سیستم جریان هوا نوآورانه با طراحی از بالا به پایین است که به کاهش نشتی کمک می کند و در عین حال طعمی استثنایی ارائه می دهد.

Arbiter 2 RTA دارای ظرفیت 5 میلی لیتر جویس است و قطر آن 24.5 میلی متر است (26 میلی متر با بخش شیشه حبابی). این در پنج رنگ موجود است و یکی از انتخاب های ما برای بهترین RTA های موجود در بازار در حال حاضر است.

چرا این مخزن نشتی ندارد: OXVA Arbiter 2 RTA ممکن است فناوری ضد نشتی منحصربه‌فردی نداشته باشد، اما مانند بسیاری از مخازن ضد نشتی دیگر دارای طراحی جریان هوای بالایی است که به این معنی است که نشت مخزن بخار تقریباً غیرممکن است. همچنین لازم به ذکر است که جریان هوا، بخار و طعم ارائه شده از Arbiter 2 استثنایی است. اگر به دنبال یکی از بهترین عملکردهای دو کویل RTA هستید که نشتی نداشته باشد، Arbiter 2 یک انتخاب عالی است.

GeekVape Zeus XII (تک کویل و مش RTA)

GeekVape ZX II RTA از کویل های مش به جای سیم استاندارد استفاده می کند. کویل های توری به داشتن طعم بهتر معروف هستند. بنابراین اگر به دنبال طعم عالی و همچنین بهترین مخزن بخار ضد نشتی هستید، این مخزن برای شما مناسب است. Zeus XII مخزن همه کاره ای است که فناوری ضد نشت را ارائه می دهد و هنگامی که با بهترین کویل توری GeekVape ترکیب می شود، ابرها و طعم فوق العاده ای را بدون هیچ گونه نشت ناخوشایندی ارائه می دهد.

Zeus XII RTA دارای ظرفیت 4.5 میلی‌لیتر است و توسط Geekvape به عنوان بهترین RTA ضد نشتی شناخته شده است، همه اینها به لطف ویژگی‌های ارتقا یافته آن با طراحی پیچیده 3 بعدی جریان هوای بالایی است. اگر به دنبال یک گزینه کویل استاندارد هستید، Geekvape Zeus RTA معمولی نیز گزینه عالی دیگری است.

چرا این مخزن نشتی ندارد: با توجه به طراحی مخزن با کلاف های مشبک، به این معنی است که باید آن را با پنبه زیادی بسته بندی کنید، و فتیله بیشتر به معنای احتمال نشتی کمتر است. این کویل های توری به شما این امکان را می دهند که یک تن فتیله را در زیر آنها قرار دهید. زئوس X همچنین دارای پرکننده در بالا و بالا است که به هوا اجازه می‌دهد تا آب را از بالا به کویل‌ها تغذیه کند، در حالی که هیچ خروجی دیگری در زیر کویل برای خروج آب وجود ندارد. این مخزن همچنین دارای واشرهای O-ring بزرگ در بالا و پایین است که هر گونه نشتی را در حین چرخیدن در اطراف مخزن خود قطع می کند.

Augvape Intake Dual RTA

Augvape Intake Dual RTA دارای جریان هوا در بالا است، بنابراین نشت عملا غیرممکن است.

این یک نسخه ارتقا یافته از RTA ورودی تک کویل عالی است، اما این Dual یک کویل دوگانه RTA 26 میلی متری است. ظرفیت جویس 5 یا 7 میلی لیتری همراه با شیشه حبابی دارد.

ساخت آن بسیار آسان است و در مورد فتیله کردن به طرز باورنکردنی بی خطر است. بنابراین اگر در فتیله‌ کردن خوب نیستید، برای شما مناسب است.

طراحی منحصر به فرد جریان هوا از بالا به سمت آن چیزی است که این مخزن را به یک هیولای ضد نشت تبدیل می کند. اما اگر فکر می کنید که جریان هوا منجر به کمبود طعم می شود، نگران نباشید. هنوز در بخش طعم و مزه خوب است و پک زدن روان ارائه می‌کند.

به طور کلی مخزن بخار عالی و طراحی ضد نشت دارد. اگر یک کویل تک می خواهید، برادر کوچک آن، Augvape Intake RTA به همان اندازه گزینه خوبی است.

چرا این مخزن نشتی ندارد: ورودی Augvape دارای شیارهای جریان هوا در بالای مخزن است. مانند بسیاری از مخازن دیگر در این لیست، سیستم جریان هوای بالا اولین و بهترین گام برای جلوگیری از هرگونه نشتی ناخواسته (در مقایسه با جریان هوای پایین) است. با این حال، این RTA همچنین دارای جریان هوایی است که از بالا وارد می شود تا به طرفین کویل برخورد کند، و Augvape کار فوق العاده ای برای اطمینان از صاف بودن جریان هوا و به حداکثر رساندن طعم انجام داده است. Intake Dual RTA فقط یک مخزن ضد نشتی نیست. این یکی از بهترین مخازن ویپ برای هر دستگاه ویپ است.

Hellvape Dead Rabbit V2 (Single & Dual Coil RTA)

Hellvape Dead Rabbit V2 یک مخزن است که به یک مخزن پرتوان و خوش طعم معروف است. همچنین یک مخزن جریان هوای فوق‌العاده همه‌کاره است که دارای یک دسته ساخت 4 پستی است که می‌تواند هم دو کویل و هم یک کویل را اجرا کند – و در جلوگیری از نشتی عالی است. در مقایسه با برخی دیگر با قطر 25 میلی‌متر، با ظرفیت 2 یا 5 میلی‌لیتر، باریک‌تر است. همچنین، دارای یک دسته ساخت 4 پست است که در آن امکان اجرای یک کویل وجود دارد.

چرا این مخزن نشتی ندارد: این مخزن یک هود استوانه ای معمولی دارد که پایه دسته را می پوشاند و سپس یک هود دیگر دارد که داخل آن است. در بین اینها و اطراف محیط دو دیوار مقدار کمی فضا وجود دارد. جریان هوا از بالا کشیده می شود و به سمت پایین حفره هوا هدایت می شود که به جلوگیری از نشتی کمک می کند.

مانند تمام مخازن جریان هوای بالا، برای E-liquid بسیار سخت تر است که راه خود را بالا ببرد، که دلیل دیگری برای انتخاب عالی برای RTA ضد نشتی است.

Wotofo Profile M RTA

Wotofo Profile M یکی دیگر از کویل های مش RTA است و اگر یک ویپر مبتدی هستید که می خواهید برای اولین بار وسایل قابل بازسازی را امتحان کنید، ایده آل است. این یکی از کوتاه ترین RTA های موجود در بازار است. فقط می تواند تا 2 میلی لیتر مایع الکترونیکی را در خود جای دهد اما دارای طراحی ضد نشتی است. Wotofo Profile M دارای یک دسته گیره طراحی شده ویژه است که با کویل های قابل بازسازی مش Wotofo سازگار است – که سه مورد از آنها موجود است.

کویل های مش Wotofo از قبل برش داده شده اند، و شما فقط باید آنها را در اطراف ابزار ارائه شده خم کنید تا بتوانید کویل مش را در دسته قرار دهید، بنابراین راه اندازی آسان است.

مشخصات آن دارای جریان هوای بالا با ساختار لانه زنبوری است که تضمین می کند که مخزن طعم عالی را همراه با جلوگیری از هرگونه نشتی ارائه می دهد. از آنجایی که فقط یک مخزن بخار کوتاه است و از کویل های مشبک استفاده می کند، یک بخار گرم خوب نیز ارائه می دهد.

چرا این مخزن نشتی ندارد: درست مانند سایر مخازن برتر ویپ جریان هوا در این لیست، دلیل اصلی مقاوم بودن Wotofo Profile M این است که جایی برای نشت آب از زیر کویل وجود ندارد. طراحی جریان هوا بالا به طور کامل با حلقه های اورینگ قوی برای جلوگیری از هر گونه نشتی از بالا مهر و موم شده است. دقیقاً مانند سایر مخازن کویل توری، می توانید مقدار زیادی پنبه را در زیر کویل قرار دهید که به جذب هر گونه آب اضافی کمک می کند.

Kylin M نشتی RTA (مشبکه و کویل تک)

Vandy Vape Kylin M به عنوان یک RTA ضد نشت به بازار عرضه شد و یکی از اولین مخازن کویل تک/مش در دسترس بود. Kylin M تکرارهای مختلفی را پشت سر گذاشته است و به Vandy Vape اجازه می دهد تا در نهایت فناوری ضد نشت را کامل کند.

Kylin M RTA یک مخزن 24 میلی متری است، بنابراین به راحتی روی هر مد ویپ قرار می گیرد. ظرفیت مخزن را می توان با استفاده از شیشه حباب دار بین 3 تا 4.5 میلی لیتر تنظیم کرد. دارای درپوش بالایی قابل جابجایی برای پر کردن آسان به همراه نوک قطره ای با سوراخ است. همراه با کویل مش 0.2 و 0.15 اهم است. مانند سایر مخازن ویپ در این لیست از سیستم جریان هوای برتر استفاده می کند. با این حال، این یکی نیز دارای طراحی لانه زنبوری برای به حداکثر رساندن طعم است.

چرا این مخزن نشتی ندارد: این کویل مشبک RTA با کشیدن جریان هوا از بالا مانند بسیاری از مخازن ضد نشت دیگر از نشت مخزن بخار جلوگیری می کند. هوا از طریق کانال های پیشرفته از سوراخ های بالایی که آن را به سمت پایه کویل هل می دهد به سمت پایین هدایت می شود. دو دودکش روی عرشه وجود دارد که فقط هوا را از جریان هوای بالایی دریافت می کنند، بنابراین مانند سایر مخازن بخار جریان هوای بالا، جایی برای نشت آب وجود ندارد. فتیله پنبه ای آب باقیمانده را که زیر کویل توری جمع می شود خیس می کند.

جمع بندی

امیدواریم توانسته باشیم در مورد هر یک از مشکلات نشتی مخزن ویپ به شما کمک کنیم یا شما را به سمت برخی از بهترین مخازن ویپ موجود در بازار هدایت کنیم تا از مشکلات نشتی جلوگیری کنیم.

حقیقت این است که تقریباً هر مخزن بخار می تواند اشکالی از نشتی داشته باشد، به خصوص اگر از آن به طور نامناسب استفاده کنید. خوشبختانه تعدادی مخزن بخار وجود دارد که نه تنها در برابر نشت مقاوم هستند، بلکه یک تجربه ویپینگ عالی را نیز ارائه می دهند.

در این مقاله، 10 مورد از بهترین مخازن ویپ را معرفی کرده‌ایم که با نشت یا ارائه طعم بی‌مزه ویپ ناامید نمی‌شوند. امیدواریم لیست ما به شما کمک کند چیز جدیدی پیدا کنید!

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×