خانه محصولات کاربری سبد خرید0
اپلیکیشن های مناسب ویپرها

اپلیکیشن هایی که هر ویپری باید در گوشی خود داشته باشد

در عصر اطلاعات، تلفن‎‌های همراه به بستری برای دستیابی به هرچیزی تبدیل شده‌اند. از سفارش یک پیتزا گرفته تا گرفتن تاکسی و تحویل مواد غذایی؛ فن‌آوری، نیازهای ما را به برنامه‌های مختلفی مرتبط کرده است که استانداردها و کارایی زندگی را بهبود می‌بخشد. ویپینگ با این روند غریبه نیست و پس از کشف‌های نسبتا اخیر ویپینگ، نرم‌افزارهای پشتیبانی مختلفی در فروشگاه‌های App/Play به وجود آمده‌اند تا به کاربران کمک کند بهترین تجربه‌ی ویپینگ خود را داشته باشند.

چه برای خرید دستگاه ویپ باشد چه خرید جویس، چه شبکه اجتماعی برای ویپ باشد چه محاسبات قانون اهم، چه محاسبات جویس و یا کمک به ترک سیگار؛ برای همه این‌ها برنامه‌هایی وجود دارد. این برنامه‌ها ارتباطی میان دستگاه شما و تجربه ویپینگتان فراهم می‌کنند تا کارها را برای شما آسان‌تر و در عین حال لذت‌بخش‌تر کنند. بنابراین، اگر از چنین پیشرفت‌هایی بی‌اطلاع هستید، ما 9 برنامه مرتبط با ویپ را در اختیار شما قرار می‌دهیم که از طریق آن می‌توانید ویپینگ خود را به سطح کاملا جدیدی ارتقا دهید!

1. Ohm’s Law

اپلیکیشن Ohm’s Law

چه یک استفاده‌کننده‌ی ویپ تازه‌کار باشید چه با تجربه، درک و توانایی استفاده از قانون اهم یکی از اساسی‌ترین و مهمترین الزامات برای ویپینگ ایمن است. این شامل محاسبات مهم برای کاربران نسخه‌ی ماد مکانیکی و هرکسی است که دوست دارد کویل‌های خود را با استفاده از مخازن قابل بازسازی بسازد.

برنامه قانون اهم تمام محاسبات ریاضی و معادلات را برای شما انجام می‌دهد و به شما امکان می‌دهد براساس آن دستگاهتان را بسازید تا بتوانید با خیال راحت از آن استفاده کنید. پس از انجام محاسبات، این برنامه مقادیر ولتاژ، مقاومت، جریان و وات را نشان می‌دهد که قبل از استفاده از ویپ باید بدانید. با وارد کردن دو مقدار از آن چهار مقدار، برنامه قانون اهم دو مقدار باقی مانده را محاسبه می‌کند. از اینجا می‌توانید تصمیم بگیرید چگونه می‌خواهید آن را بسازید یا ببینید سازه‌ی شما برای استفاده و راه‌اندازی امن است یا خیر. اگر می‌خواهید یک تجربه‌ی ویپینگ شخصی‌سازی‌شده داشته باشید اما نمی‌خواهید ذهنتان را تحت فشار قرار داده یا  محاسبه اشتباهی انجام دهید، این برنامه برای شما الزامی است.

توسعه داده شده توسط: Calculator Co.

به صورت رایگان در اندروید و آیفون می‌توان دانلود کرد.

2. E-liquid Recipes

اپلیکیشن E-liquid Recipes

 آین یک ابزار کارآمد است که امروزه تقریبا در همه چیز استفاده می‌شود. گاهی اوقات نمی‌خواهید چیزی را از بازار بخرید و می‌خواهید خودتان آن را امتحان کنید. با کمک این برنامه‌ی عالی، حال می‌توانید جویس خود را در خانه آماده کنید و از سازه‌ی خود نهایت لذت را ببرید. دستورالعمل جویس به شما امکان می‌دهد مقدار VG (گلیسترین گیاهی)، PG (پروپلین گلیکول)، سالت نیکوتین و طعم‌دهنده‌های مورد نیاز خود را محاسبه کنید تا بتوانید جویس مناسبی برای خود تهیه کنید.

محاسبات انجام شده توسط این برنامه دقیق است. این برنامه مقدار نیکوتین و مواد طعم دهنده‌ای که باید به PG/VG اضافه کنید را به شما می‌دهد تا یک جویس با نسبت PG/VG، قدرت نیکوتین و طعم و مزه دلخواه شما ساخته شود.

و این حتی تمام قابلیت‌های برنامه هم نیست. این برنامه همچنین به شما این امکان را می‌دهد که دستورالعمل خود را به اشتراک بگذارید، دستورالعمل‌های سایر سازندگان را بیابید و آن‌ها را مطابق میل خود رتبه‌بندی کنید. این رتبه‌بندی کمک می‌کند تا بهترین جویس‌های خانگی که مردم ساخته‌‌اند را شناسایی کنیم. درمجموع، این برنامه به شما کمک می‌کند تا به دستورالعمل‌های جدیدی دست پیدا کنید و بستری برای اشتراک‌گذاری فراهم می‌کند تا دیگران نیز از آن بهره ببرند.

توسعه داده شده توسط: Ugar Studio Apps

به صورت رایگان در اندروید و آیفون می‌توان دانلود کرد.

 3. Vape Tool

اپلیکیشن Vape Tool

این برنامه مشابه برنامه‌ی فوق است، اما با مزیت‌های اضافی مانند اطلاعات درمورد ساخت کویل و محاسبات قانون اهم. اکنون می‌توانید برنامه‌ای داشته باشید که چندین عملکرد را انجام می‌دهد. طبق گفته توسعه دهندگان Vape Tool، این برنامه، انباری برای هر استفاده‌کننده‌ی ویپ با رابط کاربری (UI) دوستانه برای استفاده‌کنندگان از ویپ‌های جدید و قدیم است. اگر می‌خواهید هرسه کار را انجام دهید، باید از این برنامه استفاده کنید درغیر این صورت استفاده از برنامه‌های تخصصی، ساده‌تر است.

توسعه داده شده توسط: Vape Tool

به صورت رایگان می‌توان  فقط در اندروید دانلود کرد.

4. LIQCALC

اپلیکیشن LIQCALC

برنامه LiqCalc به گونه‌ای طراحی شده است که اطلاعاتی درباره تهیه جویس را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. این برنامه محاسبات PG/VG، سالت نیکوتین و طعم آن را آسان می‌کند تا هرکسی بتواند آن‌ها را دنبال کرده و جویس خود را در خانه بسازد. همچنین دارای یک ماشین‌حساب قانون اهم، ماشین‌حساب باتری و ماشین‌حساب پس‌انداز است. این برنامه، یک برنامه ضروری برای هر استفاده‌کننده از ویپ است.

توسعه داده شده توسط: dix

به صورت رایگان می‌توان  فقط در اندروید دانلود کرد.

5. The Vaper Map

اپلیکیشن The Vaper Map

درحال بیرون رفتن هستید و جویس و کویل ندارید؟ نگران نباشید، برنامه‌ی ویپر مپ به شما این امکان را  می‌دهد که از یک فروشگاه نزدیک بازدید کنید تا بتوانید نیازمندی‌هایتان را از آن‌جا پیدا کنید. داده‌های مکانی این برنامه به طور مرتب به‌روزرسانی می‌شوند تا فقط به یک مغازه محدود نباشید. استفاده از آن به آسانی استفاده از گوگل مپ است و اطلاعات دقیقی از موقعیت‌های مکانی ارائه می‌دهد. فراموش نکنید که این برنامه را قبل از سفر در تب میانبر خود قرار دهید!

توسعه داده شده توسط: Nash Dev Central

برنامه وبسایت آن برای اندروید و ایفون رایگان است.

6. Vaffle

اپلیکیشن Vaffle

شبکه‌های اجتماعی به بخشی جدایی‌ناپذیر از زندگی ما تبدیل شده‌اند. چه زندگی روزمره چه یک رویداد، همه ما دوست داریم خاطرات خود را با دوستان و عموم به اشتراک بگذاریم. وافل یک برنامه‌ی‌ شبکه‌ی اجتماعی است که برای رفع نیازهای جامعه ویپینگ ساخته شده است. این برنامه به طور مخصوص برای استفاده‌کنندگان از ویپ طراحی شده است تا تصاویر زیبای دودهای ابرمانند یا ویدیوهای شگفت‌انگیز خود را از انجام ترفندهایی با این ابرها به اشتراک بگدارند. پس از اینکه فیس‌بوک و اینستاگرام به مکان‌هایی غیردوستانه برای اشتراک‌گذاری محتوای خود توسط استفاده‌کنندگان از ویپها تبدیل شدند، این برنامه‌ اجتماعی تاسیس شد.

هر برنامه‌ی شبکه‌ی اجتماعی باید چندین ویژگی داشته باشد تا افراد بتوانند رسانه‌ها، نظرات‌، بحث و گفتگو و غیره را به اشتراک بگذارند، از این رو وافل (Vaffle) یک برنامه‌ی چندکاره است که هیچگاه شما را ناامید نمی‌کند. این برنامه یک رابط ظاهری شیک شبیه به اینستاگرام، و یک بستر شبیه به فیس‌بوک دارد. کاربران این امکان را دارند که فید عمومی، فید شخصی و بررسی‌های فید را مشاهده کنند.  اگر بازدیدکننده‌ هستید و می‌خواهید ویدیوهای کوچک آپلود کنید، این کار را می‌توانید مستقیما در وافل انجام دهید یا اگر ویدیوهایتان طولانی هستند، لینک کانال یوتیوب خود را ارائه دهید. می‌توانید عکس‌ها و فیلم‌هایی که از ابرهای غلیظ خود گرفته‌اید را به اشتراک بگذارید و آن‌ها را به دنیا نشان دهید.

این برنامه به شما این امکان را می‌دهد که ابزار اطلاعاتی خود را به‌روز کنید و همچنین به شما کمک می‌کند با افرادی که از همان ابزارها استفاده می‌کنند ارتباط برقرار کنید، به این ترتیب می‌توانید مشکلات و ایده‌های خود را به اشتراک بگذارید و برای مشکلاتی که در دستگاه خاص خود با آن مواجه می‌شوید، راه‌حل‌هایی دریافت کنید. جنبه‌های اشتراکی برنامه قوی است، از این رو می‌توانید درمورد هرچیزی که به ویپ مربوط می‌شود صحبت کنید، دوستان استفاده‌کننده‌ی ویپ جدیدی پیدا کنید، دستورالعمل‌های جویس خود را به اشتراک بگذارید و موارد دیگری از این دست. حتی بخشی وجود دارد که به شما امکان می‌دهد قانون اهم را محاسبه کنید، کمک می‌کند که جویس خود را در خانه آماده کنید، دستگاه‌های ویپ و جویس‌هایتان را یادداشت کنید و بسیاری از موارد دیگر.

در مجموع وافل، یک برنامه‌ی همه جانبه برای تمام نیازهای شما در ویپینگ است. هر استفاده‌کننده از ویپ باید در اسرع وقت در وافل ثبت‌نام کند.

توسعه داده شده توسط: Vaffle.com

به صورت رایگان در اندروید و آیفون می‌توان دانلود کرد.

7. Smoke-free

اپلیکیشن Smoke-Free

این روزها، همه افراد به خطرات عمیق کشیدن سیگار اقرار می‌کنند و به طور کلی در این زمینه هوشیارتر شده‌اند و می‌خواهند دخانیات را کنار بگذارند. ویپینگ بهترین فرصت‌ها را برای این افراد به ارمغان آورده است و بسیاری عادت‌ سیگار کشیدن خود را به ویپینگ تغییر داده‌اند. اسموک فری برنامه‌ای است که این امکانات را افزایش می‌دهد و به کاربران کمک می‌کند تا عملکرد خود را در رویه‌ی بدون دود دنبال کنند.

این برنامه به شما این امکان را می‌دهد تا هوس خود را کنترل کنید و کمک می‌کند مدت زمان مصرف سیگارتان را کاهش دهید تا زمانی که کاملا آن را ترک کنید. این برنامه دارای یک شمارنده برای مدت زمانی است که سیگار نکشیده‌اید و پولی را که با سیگار نکشیدن در این مدت پس‌انداز کرده‌اید را نیز نمایش می‌دهد. متعاقبا دارای یک سیستم پاداش است که در طی سفر به دور از سیگار شما، نشانه‌هایی را در اختیارتان قرار داده و به شما انگیزه می‌دهد.

این برنامه یک نگرش کلی «جدی» دارد و آمار سلامت و میزان سمومی که از آن اجتناب کرده‌اید را در اختیار شما قرار می‌دهد. برای مثال، به کاربر داده‌های کاهش سطح کربن مونوکسید و افزایش سطح اکسیژن را ارائه می‌دهد. همچنین داده‌هایی را در قالب نمادار در اختیار شما قرار می‌دهد و اطلاعاتی درباره‌ی مناطقی که بیشتر سیگار می‌کشیدید ارائه می‌کند تا شما بتوانید در صورت امکان از آن نقاط دوری کنید.

توسعه داده شده توسط: David Carne PHD

به صورت رایگان در اندروید و آیفون می‌توان دانلود کرد.

8. Escape the Vape

اپلیکیشن Escape the Vape

اگرچه ویپینگ از کشیدن سیگار بسیار ایمن‌تر است اما هنوز هم عواقب منفی به همراه دارد. سالم‌ترین زندگی، زندگی بدون دود و ویپ است. برنامه اسکیپ د ویپ (Escape the vape ) به شما کمک می‌کند سبک زندگی سالم را دنبال کرده و بر اعتیاد غلبه کنید. این برنامه همچنین با هدف کمک به نوجوانانی است که در مدرسه با دوستانشان ویپ استفاده می‌کنند تا ترک کرده و زندگی کاملی داشته‌ باشند.

کاربران می‌توانند تعداد روزهای بدون ویپ و پول ذخیره شده‌ی خود را در این مدت را مشاهده کنند. همچنین اطلاعاتی درباره‌ی مزایای استفاده از گویینگ ویپ (Going Vape) و ویپ بدون دود ارائه می‌دهد تا به کاربران آموزش داده شود.

 توسعه داده شده توسط: Woke Enterprises LLC

به صورت رایگان در اندروید و آیفون می‌توان دانلود کرد.

9. Vape Master

اپلیکیشن Vape Master

لیست برنامه‌ها هرگز بدون یک بازی کامل نمی‌شود!

ویپ مستر، یک بازی کوچک است که می‌توانید برای گذراندن وقت، در تلفن همراهتان بازی کنید. در این بازی، شما می‌توانید ماد خود را بگیرید و دودهای ابری عظیمی را ایجاد کنید تا محیط را پر کند اما باید از نگهبان‌های امنیتی دوری کنید. یگ گزینه چند نفره نیز دارد که درآن می‌توانید حریف خود را با ایجاد ابر سریعتر در اتاق، شکست دهید. اماکن متنوع زیادی از جمله بار، تئاتر و حتی استادیومی بزرگ در آن وجود دارد. ویپ مستر یک بازی کوچک سرگرم‌کننده برای استفاده‌کنندگان از ویپ است تا درآن رقابت کنند و اوقات خوبی داشته باشند.

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×