خانه محصولات کاربری سبد خرید0
اسمور، شرکت مادر ویپرسو در لیست منتخب فوربس

اسمور، شرکت مادر ویپرسو در لیست منتخب فوربس

شرکت مادر ویپرسو با نام تجاری هلدینگ بین‌المللی اسمور که در زمینه ویپینگ که در سطح جهان به شهرت رسیده، رسماً در فهرست 2000 تایی سال 2021 فوربس قرارگرفته است. این فهرست دو هزار شرکت بزرگ سهامی عام را در سال 2021 رتبه‌بندی کرده است. این فهرست با نگاهی دقیق به این مشاغل نحوه سازگارشدن آن‌ها با همه‌گیری کووید 19 را مشخص می‌کند. اسمور تنها شرکت در زمینه ویپینگ است که در فهرست 2000 شرکت جهانی برتر فوربس 2021 قرارگرفته است.

فوربس در این فهرست با نگاه جامعی به دنیای فعلی تجارت، شرکت‌ها را با استفاده از چهار معیار دارایی، ارزش بازار، میزان فروش و سود رتبه‌بندی‌ می‌کند. حضور شرکت بین‌المللی اسمور در این لیست به صنعت نوظهور ویپینگ اعتبار می‌بخشد. بازتابی از عملکرد شرکت در طول سال 2020 و رشد سهم بازار آن از 16.5 درصد در سال 2019 به 18.9 درصد در این فهرست قرارگرفته است.

قرار گرفتن اسمور در این فهرست به‌عنوان اولین شرکت متمرکز بر ویپینگ، مشروعیت کل صنعت را به‌عنوان جایگزین بهتری برای سیگار نشان می‌دهد و هم‌چنین تائید کننده نرخ رشد ترکیبی سالانه مورد انتظار (CAGR) 28.1 درصد از سال 2021 تا 2028 است. این شرکت باانگیزه و نوآور، بیش از 1000 حق ثبت اختراع و فناوری و تعداد کارمندان بیشتر در بخش تحقیق و توسعه نسبت به فروش دارد که از سال 2009 پیشتاز صنعت ویپینگ است. این نوآوری‌های پیشرفته توسط برندهای فرعی اسمور ازجمله Vaporesso، FEELM Lab و CCELL به محصولات قابل‌فروش تبدیل‌شده و در سراسر جهان توزیع می‌شوند. شرکت اسمور فعالانه در حال ترویج فنّاوری ریزسازی یا تجزیه با استفاده از عملیات اتمی برای دیگر صنایع است.

ویپرسو به‌عنوان یک برند عمومی تحت پرچم اسمور، متعهد به کمک به شبکه گسترده شرکای بین‌المللی خود در خارج از کشور است و با هدایت جریان‌هایی برخواسته از احساس مسئولیت اجتماعی، مجموعه‌ای از پویش‌ها را راه‌اندازی کرد تا به کسانی که بیشترین آسیب را دیده‌اند یاری رساند. این پویش‌ها تحت نام VAPORESSO Care به جوامع آسیب‌دیده در اندونزی بیش از 70 میلیون روپیه کمک کردند. در همین راستا ویپرسو در فرانسه به همراه شرکای محلی برای توزیع غذا بین افراد نیازمند در کریسمس همکاری کرد.

لازم به ذکر است که محصولات برند ویپرسو در فروشگاه گوگرد قابل خریداری هستند.

ویپرسو با پشتیبانی شرکت مادر، شرکت بین‌المللی R&D giant SMOORE، استانداردهای صنعتی جدیدی را تنظیم کرده و نوآوری‌های بیشتری را در این صنعت نوظهور با بسیاری از موارد دیگر پیش می‌برد.

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×