خانه محصولات کاربری سبد خرید0
انواع ویپ کدامند؟

انواع ویپ کدامند؟

در سال‌های اخیر ویژگی‌ها و تنوع دستگاه‌های ویپ به قدری گسترش یافته است که موقع خرید آن‌ها سرگیجه می‌گیرید! وقتی برای اولین بار می‌خواهید دستگاه ویپ را از مغازه بخرید سرگیجه‌تان بیشتر خواهد شد، زیرا فروشگاه‌ها مخصوصاً محصولاتی را برای عرضه انتخاب می‌کنند که برای متخصصان جذاب باشد.

اگر تا به حال از ویپ استفاده نکرده‌اید و برای اولین بار یک ویپ ماد بزرگ و رنگارنگ بخرید، به احتمال زیاد از آن ناراضی خواهید بود؛ به این دلیل که چنین وسیله‌ای از آن‌چه واقعاً نیاز دارید بسیار قدرتمندتر، پیچیده‌تر و البته گران‌تر است.

پس ویپ‌هایی که در حال حاضر می‌توانید بخرید چه انواع مختلفی دارند؟ بهترین دستگاه ویپ برای مصرف‌کننده دخانیات چیست و اگر مدتی است از ویپ استفاده می‌کنید و حال به دنبال خرید یک وسیله با ویژگی‌های بیشتر هستید، باید کدام را بخرید؟ در راهنمای حاضر درباره‌ی انواع مختلف ویپ در بازار به این سوالات پاسخ خواهیم داد. اگر سیگاری هستید ولی هنوز از ویپ استفاده نکرده‌اید، در ابتدا درباره‌ی بهترین نوع ویپ برای شما صحبت خواهیم کرد.

1. پاد سیستم ها

پاد سیستم ها

پاد سیستم چیست؟

پاد سیستم یک دستگاه ویپ است که جویس خود را در یک غلاف پلاستیکی قابل تعویض و یک‌بارمصرف ذخیره می‌کند. پاد سیستم معمولاً یک مخزن پرشدنی کوچک در قسمت کناری خود دارد که برای افزودن جویس می‌توانید از آن استفاده کنید. بیشتر سیستم‌های ویپ مکانیزم شلیک فعال‌شده دارند، بنابراین برای ویپ کردن کافی است هوا را به داخل بکشید. بهترین مزیت پاد سیستم ها برای افراد تازه‌کار این است که شرایط نگهداری آن‌ها بسیار راحت است. وقتی طعم پاد تغییر می‌کند، باید کویل اتومایرز را از انتهای پاد خارج کنید و یک کویل جدید در آن بگذارید. وقتی پاد به قدری کثیف شود که تمیز کردن آن غیرممکن باشد، می‌توانید کل پاد را دور بیندازید. جهت خرید پاد سیستم از محصولات گوگرد بازدید کنید.

مزایای سیستم‌های پاد

بزرگ‌ترین مزیت پاد سیستم ها سادگی آن‌ها است. برای نگهداری یک پاد سیستم کافی است دستگاه را شارژ کنید، ایجویس در آن بریزید و هرازگاهی کویل یا پاد را تعویض کنید. برخلاف ویپ ماد که برای تعویض کویل آن معمولاً باید کل مخزن را تعویض کنید، تعویض کویل در پاد سیستم بسیار ساده‌تر و تمیزتر انجام می‌شود.

از بین تمام دستگاه‌های ویپ مختلف، پاد سیستم ها برای ارائه بهترین عملکرد با جویس از نوع سالت نیکوتین از همه بهینه‌تر هستند. وقتی از پاد سیستم استفاده می‌کنید، جریان هوای بهم فشرده را درست مثل سیگار تجربه می‌کنید و هوا به همان شکل و به طرز رضایتبخشی وارد گلو می‌شود.

معایب سیستم‌های پاد

نقطه ضعف اصلی پاد سیستم ها این است که اختصاصی هستند و تنها با پادهایی که برای آن‌ها طراحی شده است کار می‌کنند. برخی از پاد سیستم ها چند گزینه مختلف در انتخاب کویل به شما ارائه می‌‌دهند که می‌توانید تجربه‌ی متفاوتی در استفاده از ویپ داشته باشید. ولی یک پاد سیستم خوب با پادها یا مخزن‌های شرکت‌های دیگر کار نمی‌کند.

پاد سیستم به درد چه کسانی می‌خورد؟

پاد سیستم برای افراد سیگاری و کسانی که می‌خواهند سیگار را ترک کنند و به استفاده از ویپ روی بیاورند، بهترین دستگاه ویپینگ به حساب می‌آید. به دلیل جریان هوای بهم فشرده و بهینه‌سازی سالت نیکوتین، هیچ دستگاه دیگری به اندازه پاد سیستم احساسی شبیه به سیگار کشیدن را به مصرف‌کننده نمی‌دهد. پاد سیستم همچنین برای ویپرهای باتجربه و کسانی که می‌خواهند با استفاده از یک دستگاه کوچک‌تر مصرف جویس خود را کاهش دهند، انتخاب مناسبی است.

2. پاد ماد ها

پاد ماد ها

پاد ماد چیست؟

پاد ماد یک دستگاه ویپینگ است که سادگی و راحتی ویپینگ با پاد سیستم را با برخی از ویژگی‌های پیشرفته‌ی یک ویپ ماد کامل ترکیب می‌کند. پاد ماد مانند پاد سیستم به راحتی پر می‌شود و هنگامی که دیگر قابل تمیز کردن نباشد، به راحتی می‌توان آن را دور انداخت. ولی پاد ماد ویژگی‌های پیشرفته‌ی دیگری نیز دارد که مناسب ویپرهای کهنه‌کاری است که به دنبال تجربه ویپینگ غنی‌تری هستند.

مزایای پاد ماد

امروزه دستگاه‌های ویپینگ پادمحور در میان ویپرها محبوبیت بسیاری دارند و به همین دلیل تولیدکنندگان بیشتر کارهای مربوط به تحقیق و توسعه‌ی خود را در این زمینه متمرکز کرده‌اند. امروزه می‌توان ویژگی‌هایی را در پاد مادهایی مشاهده کرد که در سایر دستگاه‌های ویپینگ موجود نیستند.

علاوه بر این، استفاده از پاد مادها بسیار راحت است، یعنی آن‌ها دارای همان خصوصیتی هستند که شما را به پاد سیستم علاقه‌مند کرده است. پاد مادها در مقایسه با پاد سیستم های سنتی عمر باتری و تولید بخار بسیار بهتری دارند. آن‌ها همچنین میزان برق متغیر، جریان هوای قابل تنظیم و گزینه‌های کویل بیشتری دارند. برخی از پاد مادها کویل‌های قابل بازسازی دارند. برخی حتی آداپتورهای 510 رشته‌ای دارند و به همین دلیل می‌توانند مانند مادها تمام عیار عمل کنند.

معایب پاد مادها

هر چه دستگاه ویپینگ ویژگی‌های بیشتری داشته باشد، پیچیده‌تر می‌شود. علاوه بر آن، برخی از پاد مادها چنان بخاری تولید می‌کنند که ممکن است برای استفاده با سالت نیکوتین مناسب نباشند. به همین دلیل پاد مادها معمولاً برای افراد تازه‌کار گزینه‌ی مناسبی نیستند.

پاد ماد برای چه کسی مناسب است؟

پاد ماد معمولاً برای کسانی مناسب‌تر است که مدتی از پاد سیستم سطح پایه استفاده کرده‌اند و به دنبال خرید دستگاه جدیدی با ویژگی‌های بیشتر هستند. با خرید پاد ماد می‌توانید از ویژگی‌های ویپینگ پاد سیستم استفاده کنید و در عین حال ویپینگ با ماد را بی کم و کاست تجربه کنید.

3. ویپ های قلمی

ویپ های قلمی

ویپ قلمی چیست؟

ویپ قلمی یک دستگاه ویپینگ قابل تعویض به شکل استوانه است. برخی از ویپ های قلمی مانند خودنویس بلند و باریک هستند. انواع دیگر آن کمی عریض‌تر و دقیقاً شبیه سیگار برگ هستند. ویپ های قلمی به اندازه‌ی ویپینگ قدمت دارند و همان تجربه‌ی ویپینگ سنتی را که بسیاری از ویپرها به دنبال آن هستند به مصرف‌کنندگان می‌دهند.

مزایای ویپ های قلمی

یکی از ویژگی‌های ویپ های قلمی که بسیاری از مردم به آن علاقه دارند شکل آن‌هاست. قرار دادن این دستگاه ویپینگ کوچک و استوانه‌ای در جیب لباس بسیار راحت است و خیلی از مردم از این که می‌توانند آن را مانند سیگار برگ در دست بگیرند لذت می‌برند. یکی دیگر از مزایای ویپ های قلمی این است که بر اساس تکنولوژی اثبات‌شده ساخته شده‌اند.

از آن‌جایی که این خودکارها مدت زیادی است که ساخته شده‌اند، تولیدکنندگان وقت زیادی برای اصلاح طراحی‌های ویپ قلمی خود داشته‌اند. امروزه ویپ قلمی یکی از مناسب‌ترین دستگاه‌هایی است که می‌توانید بخرید. بسیاری از ویپ های قلمی نیز در مقایسه با پاد سیستم ها سطح پایه، عمر باتری و تولید بخار بسیار بیشتری دارند. استفاده از ویپ قلمی راحت است و بدون پیچیده‌تر شدن تجربه ویپینگ می‌توانید از عملکرد بهبودیافته‌ی آن بهره ببرید.

معایب ویپ های قلمی

با این که ویپ های قلمی نسبت به دستگاه‌های پادمحور ساده عملکرد بهتری دارند، ولی به اندازه پاد ماد یا ماد شخصی‌سازی نشده‌اند و اگر به دنبال ویژگی‌هایی مانند میزان توان قابل تنظیم هستید، پاد ماد یا ماد برای شما مناسب‌تر است.

ویپ قلمی برای چه کسانی مناسب است؟

ویپ قلمی برای افرادی مناسب است که به دنبال دستگاهی بهتر از پاد سیستم سطح پایه هستند ولی در عین حال می‌خواهند بدون پیچیده‌تر شدن تجربه‌ی ویپینگ خود، عملکرد بهتری را از دستگاه دریافت کنند.

4. مادها

مادها

ماد یا ویپ ماد چیست؟

مادها بزرگ‌ترین و قدرتمندترین دستگاه ویپینگ هستند. آن‌ها معمولاً شبیه جعبه هستند و به خاطر اندازه‌ی بزرگشان در مقایسه با سایر دستگاه‌های ویپینگ باتری بزرگتری دارند. برخی از مادهای جعبه‌ای به اندازه‌ای بزرگ هستند که دو پیل باتری را در خود جای می‌دهند. جهت خرید ویپ ماد میتوانید از کارشناسان گوگرد کمک بگیرید.

مزایای مادها

اگر به دنبال یک دستگاه ویپ با بیشترین قابلیت انتقال توان و طول عمر باتری هستید، ماد برای شما مناسب است. ماد بسته به ظرفیت باتری می‌تواند تا 100-200 وات برق ارائه دهد و معمولاً یک روز کامل بدون نیاز به شارژ کردن عمل می‌کند. از آن‌جایی که ماد از رشته‌ی 510 استاندارد استفاده می‌کند، با همه‌ی مخزن‌ها یا اتومایزرهای قابل بازسازی کار می‌کند و از آن‌جایی که می‌تواند میزان توان بسیار زیادی ارائه دهد، پر طرفدارترین کویل‌های اتومایزر در بازار را جذب می‌کند.

معایب مادها

با این که مادها قدرتمندترین دستگاه‌های ویپینگ در بازار هستند و از همه دستگاه‌های دیگر ویژگی‌های بیشتری دارند، به دلیل همین ویژگی‌های فراوان پیچیده‌ترین دستگاه بازار نیز به شمار می‌آیند. ماد معمولاً برای تازه‌کاران بهترین گزینه نیست.

ماد ویپ برای چه افرادی مناسب است؟

ماد برای کسانی مناسب است که به دنبال بزرگ‌ترین ابر بخار، برجسته‌ترین طعم‌ها و بیشترین طول عمری باتری در یک دستگاه ویپینگ هستند. استفاده از ماد شما را به یک مخزن یا اتومایزر محدود نمی‌کند، پس حقیقتاً با تغییر سلیقه‌ی ویپینگ شما در طول سال‌های متمادی، این دستگاه نیز توسعه می‌یابد.

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×