خانه محصولات کاربری سبد خرید0

گوگرد | نماینده رسمی ویپرسو در ایران

اشرافی (گوگرد) نمایندگی رسمی شرکت جهانی Vaporesso در ایران، تهران سال 1401…

فروشگاه ویپ گوگرد یک مجموعه تجاری زیر نظر شرکت زینت پردازان اشرافی است که در حوزه ویپ، پاد، ماد، جویس و… فعالیت دارد.
برخی از فعالیت های شرکت اشرافی: واردات و فروش ساعت مچی، تولید مواد پلاستیکی که شناخته شده ترین آن ماسک مافیا، همکاری با شرکتهای تولید کننده بازی در سراسر دنیا و تامین نرم افزاری از ایران…

اما جدیدترین حوزه فعالیت این شرکت ویپ می باشد، که البته با توجه به تجارب گذشته و روابط نسبتاْ وسیع با تجارت های خارج از کشور در همان آغاز با دستاوردهایی همراه بود.

اولین دستاورد توان رقابتی بالا در بحث قیمت است (چه در بخش فروش عمده ویپ و چه فروش جزء) که البته موضوع مهمی در بازار چنین لوازمی است.
دستاورد دیگر، تامین کالای اورجینال با بهره گیری از کارشناسان خبره همچنین برقراری ارتباط مستقیم با شرکتهای تولید کننده مادر یا پخش کننده های آن ها در کشورهای همسایه.
همچنین شرکت اشرافی اقدام به راه اندازی درگاه آنلاین بسیار پیشرفته به نام گوگرد کرده که از نظر محتوا می توان آن را با سایت های مرجع اروپایی مقایسه کرد (همچنان در حال پیشرفت است).

اما هیجان انگیزترین دستاورد را می توان اخذ نمایندگی از شرکت بسیار معروف ویپرسو است که با توجه به موقعیت کشورمان در جامعه جهانی کاری به غایت سخت برشمرده می شد.

خب به هر حال با رایزنی های بسیار طولانی و گسترده با شرکت ویپرسو موفق شدیم موافقت آنها را برای اخذ نمایندگی در ایران کسب کنیم.

در باره شرکت ویپرسو

شرکت Vaporesso دارای سابقه ۱۳ ساله می باشد و وسعت جهانی دارد که از سال ۲۰۱۵ فعالیت خود را در تولید ویپ شروع کرده، این شرکت اختراعات زیادی را در زمینه ویپ به ثبت رسانده و یک کمپانی صاحب سبک در زمینه ویپ می باشد.
اساس این شرکت بر تولیداتی است که همه اقشار و نیازها را در بر بگیرد.
ویپرسو در تمام قاره ها دارای نمایندگی رسمی است که شامل کشورهای زیادی می شود.

اختیارات گوگرد از شرکت ویپرسو

در حال حاضر شرکت گوگرد تنها نماینده رسمی فروش محصولات Vaporesso در ایران است و تا زمانی که دانش فنی به کارشناسان ما انتقال پیدا نکرده است نماینده خدمات پس از فروش نخواهد بود.

جمع بندی:‌ شرکت ویپرسو یک کمپانی اصلی در زمینه ویپ است و گوگرد نماینده رسمی فروش آن در ایران می باشد، از این رو همکاران و مشتریان گرامی می توانند محصولات این شرکت را با کمترین هزینه در کشور تهیه نمایند.

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×