خانه محصولات کاربری سبد خرید0
پاد ماد چیست

پاد ماد چیست؟

معمول نیست که سازندگان ویپ، هر روز، یک دستگاه کاملا جدید بسازند؛ ولی با توسعه و رواج پاد مادها در چند سال اخیر خلاف این موضوع اتفاق افتاده است. وقتی در این مسئله دقت می‌کنیم متوجه می‌شویم که پاد مادها به شکلی طبیعی به وجود آمده‌اند. خیلی کم پیش می‎‌آید که سازندگان ویپ به دنبال ساخت ویپی جدید باشند که آمیزه‌ای از ویژگی‌های پاد سیستم‌ها و ویپ مادها را با هم داشته باشد؛ برعکس، به احتمال زیاد با طراحی پاد سیستم‌هایی با ویژگی‌های پیشرفته‌تر، پاد مادها به عنوان ویپ‌های جدید هم پدیدار شده‌اند.   

جدا از اینکه صنعت ویپ سازی چگونه به جایی که امروز قرار دارد رسیده است، بحث پاد مادها تبدیل به موضوعی اصلی شده است. هنگام خرید آنلاین ویپ، هیچ کمبودی مشاهده نخواهید کرد. برای اینکه مثال مناسبی از یک پاد ماد معمولی رده بالا را مشاهده کنید می‌توانید Voopoo Drag X PNP-X را در سایت ما بررسی کنید. اگر در حال حاضر از دستگاه ویپ متفاوتی مثل ویپ ماد یا پاد سیستم استفاده می‌کنید، حتماً سوالاتی درباره این مدل جدید دستگاه ویپ دارید. بنابراین پاد ماد دقیقاً چیست؟ آیا خرید آن انتخاب خوبی است؟ بیایید بررسی این مدل را شروع کنیم.

پاد ماد چیست؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم، پاد ماد دستگاه ویپی است که ترکیبی از بهترین ویژگی‌های سیستم ویپ پاد و ویپ ماد در اندازه بزرگ است.

پاد سیستم‌ها، دستگاه‌های ویپ کوچکی هستند که ای‌لیکوئید را در پادهای پلاستیکی قابل تعویض ذخیره می‌کنند. می‌توانید تا زمانی که مزه در پاد تغییر نکرده است، آن را پر کنید و دوباره استفاده کنید. بعد از آن است که پاد را دور می‌اندازید و از پاد دیگری استفاده می‌کنید. اصلی‌ترین ویژگی‌های یک پاد سیستم عبارت از حمل راحت، سهولت استفاده و راحتی آن است.

بعلاوه، در پاد مادها ای‌لیکوئید در مخزنی شیشه‌ای با یک کویل اتومایزر قابل تعویض ذخیره می‌شود. ویپ مادها به طور معمول، بزرگ‌تر و سنگین‌تر از پاد سیستم‌ها هستند؛ ولی عمر باتری آن‌ها طولانی‌تر است و تولید دود بسیار بهتری دارند. اصلی‌ترین ویژگی‌های پاد مادها عملکرد و انعطاف پذیری آن‌هاست.

پاد ماد دستگاهی برای ویپ کشیدن است و عملکرد یک ویپ ماد در اندازه بزرگ را ارائه می‌دهد؛ ولی ای‌لیکوئید در آن به جای مخزن شیشه‌ای در یک پاد ذخیره می‌شود. با ترکیب این دو ویژگی، پاد مادها مسیر پیشرفت قابل توجهی پیش رو دارند؛ به خصوص برای صاحبان پاد سیستم‌های کوچکی که از دود زیاد لذت می‌برند ولی به پاد مادهای بزرگ علاقه‌ای ندارند.

ویژگی‌های متداول پاد ماد چیست؟

همانطور که احتمالاً متوجه شده‌اید، پاد مادها بزرگ‌تر از پاد سیستم ها‌ هستند. اندازه بزرگ‌تر باعث می‌شود تا پاد ماد از عمر باتری بهتر، فضای ذخیره ای‌لیکوئید بیشتر و کویل اتومایزر بلندتری برخوردار باشد. این موارد باعث می‌شوند تا پاد ماد بتواند ابرهای ویپ بزرگ‌تری تولید کند و طعم تندتری ارائه دهد. یک پاد ماد به طور معمول، کمی کوچک‌تر از ویپ مادها در اندازه بزرگ است و قابلیت حمل بهتری هم دارد. با این حال، این دستگاه هنوز هم به شما این امکان را می‌دهد که ای‌لیکوئید را در پادی ذخیره کنید که سریع پر می‌شود و به راحتی قابل تعویض است.

موارد زیر شامل ویژگی‌های دیگر پاد مادها هستند.

  • قابلیت تنظیم سطح قدرت دستگاه که به شما اجازه می‌دهد تا میزان تولید ویپ دلخواه خود و شدت طعم را تا هر چقدر که می‌خواهید تغییر دهید.
  • دارای کویل اتومایزرهای قابل تعویض هستند که با این ویژگی می‌توان کویل جدید با طعمی جدید داشت. هر زمان که می‌خواهید می‌توانید آن را تعویض کنید بدون اینکه نیازی باشد کل پاد را دور بیاندازید. حتی بعضی از پاد مادها چندین نوع مختلف اتومایزر کویل دارند که گزینه‌های بیشتری برای اعمال سلیقه شما ارائه می‌کنند.
  • دارای کیفیت‌هایی عالی هستند؛ در حالی که استفاده از پلاستیک برای ساخت پاد سیستم‌های قدیمی رایج است، سازندگان پاد مادها تمایل دارند از آلیاژ‌های فلزی سخت‌تری استفاده کنند و حتی تز‌ئینات لوکسی مثل چرم هم داشته باشند.
  • دوام زیاد دارند؛ پاد مادها اغلب ضد ضربه هستند و ممکن است استاندارد IP67 برای مقاومت در برابر گرد و غبار و آب را تامین کنند.

چگونه می‌توان پاد مادها را با پاد سیستم‌های قدیمی تر مقایسه کرد؟

اولین چیزی که درباره هر پاد مادی متوجه خواهید شد این است که یک پاد ماد به طور مشخصی از پاد سیستم‌های قدیمی مثل JUUL، Mi-Pod، Suorin Drop بزرگ‌تر است. هدف از تولید پاد مادها ارائه عملکرد بهتری نسبت به اولین نسل از پاد سیستم‌ها است. تنها راه برای عرضه باتری بهتر و دود ویپ بیشتر این است که باتری و اتومایزر کویل بزرگ‌تری داشته باشید. تفاوت عملکردها بسیار زیاد است. اگر احساس می‌کنید از پاد سیستم خود خسته شده‌اید و مایل به داشتن دستگاهی هستید که رضایت بیشتری برای شما به ارمغان بیاورد، احتمالاً پاد ماد، انتخابی مناسب برای شما است.

اگر چه پاد ماد عملکرد بهتری نسبت به هر پاد سیستم قدیمی‌تر دارد، ولی به یاد داشته باشید که استفاده از پاد ماد تجربه ویپ کشیدنتان را در مواردی خاص تغییر می‌دهد. با پاد سیستمی که اکنون در اختیار دارید، احتمالاً فقط به استنشاق در زمانی عادت کرده‌اید که می‌خواهید ویپ بکشید. پاد ماد به احتمال زیاد، به جای ویپ اتوماتیک مبتنی بر دم، دارای دکمه روشن کردن دستی است. به علاوه، تغییر ویپ به پاد ماد احتمالاً به این معناست که باید میزان نیکوتین ای‌لیکوئید را کاهش دهید تا میزان دود بیشتری که می‌خواهید را متعادل کند.

چگونه می‌توان پاد مادها را با ویپ مادها مقایسه کرد؟

اگر در حال حاضر از ویپ ماد در اندازه بزرگ استفاده می‌کنید، نباید انتظار عملکرد بهتری از پاد ماد داشته باشید چون همین حالا هم از دستگاهی با عملکرد عالی استفاده می‌کنید. با این وجود، اگر از ویپی خسته شده‌اید که بدقواره است و در جیب جا نمی‌شود، می‌توانید از پاد ماد استفاده کنید.

انعطاف پذیری یکی دیگر از ویژگی‌های اصلی ویپ مادهای بزرگ است. داشتن ویپی با باتری رشته‌ای 510 به این معناست که می‌توانید هر مخزنی را به دستگاه وصل کنید. این ویژگی به شما امکانات زیادی می‌دهد؛ ولی از آن جایی که ماد و محل ذخیره احتمالاً طراحی متفاوتی دارند، زیبایی چندانی نخواهد داشت.

 از طرف دیگر، پاد مادها تنها با پاد خود، کار می‌کنند. از آن جایی که دستگاه و پاد برای هم طراحی شده‌اند؛ یک پاد ماد می‌تواند عملکرد خوبی نسبت به یک ویپ ماد ارائه دهد، در حالی که بسیار کوچک‌تر و سبک‌تر است و حمل آسان‌تری هم دارد. تغییر از ویپ ماد به پاد ماد، امکان آزمایش مخازن ویپ متفاوت را محدود می‌کند. با این حال، عملکرد خوبی در مقابل آن چه دستگاه فعلی شما دارد را در بسته بندی بسیار شیک‌تر در اختیار شما می گذارد.

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×